Czexperts Berlin Open Meetup – 23.11.2017 – Rolls-Royce – projektové řízení letectví, Jiří Holeček

Zveme Vás na další Czexperts Berlin Open Meetup, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu 2017 od 19:00 v prostorách Českého centra v Berlíně, Wilhelmstraße 44.

Naším hostem bude:
Jiří Holeček – Project Manager, Rolls-Royce

19:00 – přednáška, workshop, diskuze: Rolls-Royce – projektové řízení letectví, Jiří Holeček

Dnešní projekty jsou komplikovanější než kdykoliv předtím. Nikdy v historii jsme neměli za úkol zvládat desítky priorit, stovky gygabytů dat, extrémně krátké dodací lhůty a tým spolupracovníků rozesetý po celém světě. Zákonitě v tomto prostředí také roste počet projektů, které považujeme za neúspěšné.

Co tedy znamená úspěšný projekt? Abychom si mohli zodpovědět tuto otázku, seznámíme se se základy teorie, na několika příkladech zanalyzujeme nejčastější příklady projektových selhání a vyzkoušíme si některé užitečné techniky projektového vedení.

S těmito znalostmi se poté seznámíme s fungováním závodu Rolls-Royce Dahlewitz a poté se detailněji podíváme na to, jak projektově řídíme modifikace proudových motorů rodiny BR700.

20:00 – networking/drinks

Budeme rádi, když potvrdíte svou účast na e-mail info@czexperts.org nebo přes Facebook ZDE, ale přijít můžete i jen tak.

Budeme rádi, pokud byste informaci o meetupu rozšířili mezi své známé v Berlíně a jinde v zahraničí.

Czexperts je globální komunita českých odborníků žijících v zahraničí. Czexperts organizuje mezioborová setkání, přednášky a workshopy.

„An expert is an ordinary man away from home giving advices.“
Oscar Wilde